Quote

אוסף מחשבות – תתחבאו!

Run and Hide?
אגב, כל השרשור הזה מעניין, תקראו. ההודעות של כל השאר.

קודם כל רציתי לציין שהיו לי בעונה הזאת שתי “התאהבויות” (ברמה המקצועית, מה אתם רוצים ממני) ממבט ראשון – ג’נה לואיז קולמן וניל קרוס.
אמנם ג’נה יותר מניל (וגם יותר מהר – מראיון האבוקדו) אבל עדיין. אמנם ניל עוד לא הצליח לרמות אותי ולשטות בי כמו שמופאט עושה, כל מה שהוא עשה עד כה גרם לי לחייך ולתת THUMBS UP.

טוב נו, עוד אקראיים, ואני עייפה קצת אז קצת תלושים.

הכימיה בין הדוקטור וג’נה. היא לא רק הולכת אחריו. ויש את הפרקים האלה שאתם צועקים על המסך “לא! תחזיקו ידיים או משהו כזה כשאתם הולכים למקום מסוכן, או שמפלצת תיקח אחד מכם! מה את עושה? תשארי ליד זה שקצת יודע מה הוא עושה!” – גם באקאטן, שאגב נכתב ע”י אותו בנאדם. ובשניהם קלטתי – רגע, היא שווה מה שהיא שווה בזכות עצמה. היא יודעת מה היא עושה. היא לא צריכה מברג קולי וחינוך באקדמיית אדוני הזמן בשביל להסתדר. אז היא פאקינ תלך לאן שבא לה ללכת.

והיא ישר בוסית של הדוקטור ומשתיקה אותו כשהוא דביל ולא מבין אנשים.

הרוח הזאת בתמונות creeped me out. הם היו יכולים לשיר pink fluffy unicorns dancing on rainbows ולהחזיק את התמונות וזה עדיין היה מטריד ומפחיד. הפתרון היה יפה.

סיפור האהבה לא קנה אותי. אני לא אוהבת סיפורים של חנונים מכוערים עם בחורות חמודות ורגישות.. לפחות לא בסרטים וסדרות. יותר מדי הגשמת פנטזיה לפלח מאוד ספציפי של האוכלוסיה. גם הפרש הגילאים נראה קצת מוזר.

השאלה של ג’נה לאן אנחנו נוסעים ואז למתי אנחנו נוסעים – אני תוהה אם זאת ההתייחסות לאינספקטור ספייסטיים שהם איימו לעשות. באיזה ראיון שאלו אותם (מופאט-מאט-קארן-ארתור?) אם הם מכירים, רק קארן הכירה (והתלהבה!) והיא הסבירה למופאט שזה פרודיה קצרה על דוקטור הו. מופאט אמר: טוב, אז אנחנו חייבים לעקוץ אותם בתוכנית שלנו בחזרה!
ובאינספקטור הם מגיעים לאנשהו והקומפניון שואל לאן הם הגיעו, והאינספקטור מתקן – זה לא לאן, זה מתי.

הטארדיס באמת לא אוהבת אותה! והיא מרגישה קשר רגשי איתה! ומדברת איתה! ומתחצפת אליה! משהו קורה שם. הם חופרים בקרביים של התוכנית ואין לי מושג מה הם רוצים. יש 🙂

Whiskey is the ELEVENTH most disgusting thing ever invented – מה 11 מה?

קשרים לתרבות פופולרית – cabbages and kings לעליזה בארץ הפלאות באקאטן, birds do it bees do it even educated fleas do it זה משיר, היו עוד כאלה או רק אצל ניל קרוס?

ושוב אומרים את שם הפרק בתוך הפרק.

אהבתי את הרגע לקראת הסוף כשהוא שואל את האמפתית “קלרה….” וזה נראה כאילו הוא מתכוון שהיא בעצם קלרה. עד שהוא משלים את המשפט.

“every lonely MONSTER needs a companion”.. יחד עם הרסיס (sliver) הקר בלב שלו ועם זה שבAGMGTW לאנשים טובים אין חוקים וזה לא יום טוב לגלות למה לו יש כ”כ הרבה אנחנו בונים פה משהו לקראת משהו לא סימפטי אצלו. ואולי בעצם אנחנו אמורים להזדהות עם קלרה, ולהתייחס לדוקטור בתור התעלומה הבלתי אפשרית? ולטארדיס? (שהשתנתה בלי להסביר למה אגב)
אם כי אין מספיק רמזים לזה.

שוב מנסים לדחוף לנו רומנטיקה בין הדוקטור לקלרה. למשל This isn’t a ghost story, it’s a love story – כשהיד שלו עליה, מחייך, קולט מה קורה, ומוריד בצורה נבוכה. אבל אני מקווה שלא יהיה שם סיפור אהבה אמיתי אלא סתם כמו שב AGMGTW ניסו לשכנע אותנו שמלודי אולי הבת של הדוקטור כמה פעמים רק בשביל לצחוק עלינו כי האמנו בזה לרגע. לא הכל צריך להיות סיפור אהבה.

אה, ורק אני קטנונית או שבקבוק החלב הפריע לי? זה שלא רואים / שומעים מתי הוא מניח אותו, חשבתי שהוא בטעות נעלם. ומה הקשר חלב בכלל, where does he get the milk?

?
בסוף הוא אומר she’s thrown out of the hex? כי מתישהו פרסמו שהפרק הראשון בחלק הזה של העונה יקרא phantom of the hex…?

One response to “אוסף מחשבות – תתחבאו!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *